Dopravné prostriedky a veľkoobjemové kontajnery
- Published
- 13 May 2025
- Submission deadline
- 23 June 2025, 10:00
- Estimated value
- €312,107
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00303655-2025
- Reference
- 0aa65351-1f79-4f67-b506-98cf0427d4c2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34114000Vehículos especiales
- 44613000Grandes contenedores
Description
Predmetom zákazky Zámerom verejného obstarávateľa je obstarať nový ani raz nepoužitý tovar pre projekt Zariadenie na zber odpadov ,, EKOS“ kód výzvy PSK MZP – 009-2021-DV-EFRR názov projektu: Zariadenie na zber a prepravu odpadov „EKOS“ kód projektu NFP401202FQV9, pre verejného obstarávateľa, vrátane jeho dopravy a zaškolenia zamestnancov v zmysle stanovenej technickej špecifikácie. b) Predmet zákazky sa delí na 4 samostatné časti to je logické celky: Časť A: Teleskopický manipulátor/Nakladač Časť B: Ramenový nakladač Časť C: Kontajnery na auto Časť D: Závesné veľkoobjemové kontajnery Požadované technické parametre pre každú časť predmetu tejto zákazky sú uvedené v prílohe č. 1- Cenová ponuka s technickou špecifikáciou a tvoria neoddeliteľnú súčasť tejto Výzvy. Uchádzači v rámci predmetu tejto zákazky majú možnosť predložiť cenovú ponuku na 1 viac ako 1 alebo všetky 4 časti predmetu tejto zákazky. e) Predmet zákazky bude financovaný z prostriedkov Európskej únie – Výzva na predloženie žiadosti o poskytnutí nenávratného finančného príspevku v rámci Programu Slovensko, spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja Priorita 401202-2P2 Životné prostredie, Špecifický …
Award criteria
- Price — Najnižšia cena bez DPH
Official publications
- TED · 00303655-2025 · 13 May 2025
- OJS · 91/2025 · 13 May 2025