Dopravné prostriedky a veľkoobjemové kontajnery - Opakované
- Published
- 7 August 2025
- Submission deadline
- 22 September 2025, 10:00
- Estimated value
- €160,967
- Place of performance
- SK041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00518818-2025
- Reference
- e0281eea-bc76-4a9a-9d00-09f2c0b4da95
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34114000Vehículos especiales
Description
Predmetom zákazky Zámerom verejného obstarávateľa je obstarať nový ani raz nepoužitý tovar pre projekt Zariadenie na zber odpadov ,,EKOS“, kód projektu NFP401202FQV9, pre verejného obstarávateľa, vrátane jeho dopravy a zaškolenia zamestnancov v zmysle stanovenej technickej špecifikácie. Predmet zákazky sa delí na 4 samostatné časti to je logické celky: Časť A: Teleskopický manipulátor/Nakladač Časť C: Kontajnery na auto Časť D: Závesné veľkoobjemové kontajnery Požadované technické parametre pre každú časť predmetu tejto zákazky sú uvedené v prílohe č. 1- Cenová ponuka s technickou špecifikáciou a tvoria neoddeliteľnú súčasť tejto Výzvy. d) Uchádzači v rámci predmetu tejto zákazky majú možnosť predložiť cenovú ponuku na 1 viac ako 1 alebo všetky 3 časti predmetu tejto zákazky. Predmet zákazky bude financovaný z prostriedkov Európskej únie – Výzva na predloženie žiadosti o poskytnutí nenávratného finančného príspevku v rámci Programu Slovensko, spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja Priorita: 2P2 - Životné prostredie, Špecifický cieľ: RSO2.6 – Podpora prechodu na odpadové hospodárstvo, ktoré efektívne využíva zdroje, Opatrenie: 2.6.2 Podpora zberu a dobudovan…
Award criteria
- Price — Jediným kritériom vyhodnotenia ponúk je najnižšia bez DPH za 1 viac ako 1 alebo všetky 3 časti / celky predmetu zákazky, podľa uváženia a výberu uchádzača.
Official publications
- TED · 00518818-2025 · 7 August 2025
- OJS · 150/2025 · 7 August 2025