El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Διακήρυξη Σύμβασης Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, στις θεματικές περιοχές «Ψηφιακός Μετασχηματισμός και Αλγόριθμοι», «Μεταφορές και Εφοδιαστική Αλυσίδα» και «Κοινωνία της Γνώσης, Σύγχρονες Ανισότητες και Καινοτόμες Προσεγγίσεις στις Ανθρωπιστικές και Κοινωνικές Επιστήμες

Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.

Published
3 October 2024
Submission deadline
6 November 2024, 15:00
Estimated value
€1,786,314
Place of performance
ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
Procedure
Open procedure
Notice number
00595441-2024
Reference
7867e27f-a7db-4f82-aaee-8b1c39036736
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

Lots (81)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1
Χίος, EL413
48190000 Paquetes de software educativo €99,770
2 ΤΜΗΜΑ 2
ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
48460000 Paquetes de software analítico, científico, matemático o predictivo €5,000
3 ΤΜΗΜΑ 3
ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
48460000 Paquetes de software analítico, científico, matemático o predictivo €8,000
4 ΤΜΗΜΑ 4
ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
48460000 Paquetes de software analítico, científico, matemático o predictivo €3,000
5 ΤΜΗΜΑ 5
ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
48460000 Paquetes de software analítico, científico, matemático o predictivo €4,000
6 ΤΜΗΜΑ 7
ΣΥΡΟΣ, EL422
35512400 Vehículos subacuáticos no tripulados €19,305
7 ΤΜΗΜΑ 6
ΣΥΡΟΣ, EL422
43327000 Equipo prefabricado €81,550
8 ΤΜΗΜΑ 9
ΣΥΡΟΣ, EL422
38433300 Analizador de espectro €20,000
9 ΤΜΗΜΑ 8
ΣΥΡΟΣ, EL422
34522450 Embarcaciones neumáticas €62,900
10 ΤΜΗΜΑ 10
ΣΥΡΟΣ, EL422
38112100 Sistemas de navegación y posicionamiento globales (GPS o equivalentes) €2,250
11 ΤΜΗΜΑ 11
ΣΥΡΟΣ, EL422
30231000 Pantallas de ordenador y consolas €10,000
12 ΤΜΗΜΑ 12
ΣΥΡΟΣ, EL422
35613000 Vehículos aéreos no tripulados €13,600
13 ΤΜΗΜΑ 13
ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
48921000 Sistema de automatización €10,000
14 ΤΜΗΜΑ 14
ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
48921000 Sistema de automatización €15,900
15 ΤΜΗΜΑ 15
ΣΑΜΟΣ, EL412
31712116 Microprocesadores €29,500
16 ΤΜΗΜΑ 16
ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
30213300 Ordenadores de mesa €22,500
17 ΤΜΗΜΑ 17
ΛΗΜΝΟΣ, EL411
30213000 Ordenadores personales €30,096
18 ΤΜΗΜΑ 18
ΛΗΜΝΟΣ, EL411
30200000 Equipo y material informático €3,952
19 ΤΜΗΜΑ 19
ΧΙΟΣ, EL413
30232100 Impresoras y trazadores gráficos €31,000
20 ΤΜΗΜΑ 20
ΧΙΟΣ, EL413
30232100 Impresoras y trazadores gráficos €20,849
21 ΤΜΗΜΑ 21
ΧΙΟΣ, EL413
38651000 €600
22 ΤΜΗΜΑ 22
ΡΟΔΟΣ, EL421
34152000 €8,224
23 ΤΜΗΜΑ 23
ΡΟΔΟΣ, ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL421
30200000 Equipo y material informático €10,218
24 ΤΜΗΜΑ 24
ΡΟΔΟΣ, EL421
48422000 €1,520
25 ΤΜΗΜΑ 25
ΧΙΟΣ, EL413
30211100 €162,620
26 ΤΜΗΜΑ 26
ΧΙΟΣ, EL413
30211000 €19,223
27 ΤΜΗΜΑ 27
ΧΙΟΣ, EL413
35125100 €4,808
28 ΤΜΗΜΑ 28
ΧΙΟΣ, EL413
31172000 €25,710
29 ΤΜΗΜΑ 29
ΧΙΟΣ, EL413
30213100 €1,050
30 ΤΜΗΜΑ 30
ΣΑΜΟΣ, EL412
31711110 €221,950

Official publications

Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.