Διακήρυξη Σύμβασης Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, στις θεματικές περιοχές «Περιβάλλον, Κλιματική αλλαγή και Κυκλική Οικονομίας», «Αγροδιατροφή» και «Γαλάζια Οικονομία και Νησιωτική Ανάπτυξη», στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Πανεπιστήμιο Αριστείας - Πανεπιστημίου Αιγαίου - ΠΕ1 Υλοποίηση Προμήθειας Εξοπλισμού Αριστείας Πα
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 2 October 2024
- Submission deadline
- 5 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €1,833,429
- Place of performance
- ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00592564-2024
- Reference
- e9a112df-57ee-4ddd-a065-aa37b933db5a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30000000Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Lots (44)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 38127000 Estaciones meteorológicas | €3,741 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €2,203 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €4,660 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €1,000 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 30214000 Puestos de trabajo | €24,989 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 7 | 30232100 Impresoras y trazadores gráficos | €49,338 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 6 | 38636000 Instrumentos ópticos especializados | €28,926 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 9 | 38510000 Microscopios | €45,411 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 8 | 38425200 Viscosímetros | €41,600 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 38434540 Equipo biomédico | €4,500 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 | 34931400 Simuladores de puente de buque | €53,000 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 | 38950000 Equipo para reacción en cadena de la polimerasa (PCR) | €118,000 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 | 48800000 Sistemas y servidores de información | €35,000 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 | 38520000 Escáneres | €46,100 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15 | 30213300 Ordenadores de mesa | €26,011 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 16 | 38220000 Aparatos de prospección geológica | €78,000 |
| 17 | ΤΜΗΜΑ 17 | 38430000 Aparatos de detección y análisis | €52,000 |
| 18 | ΤΜΗΜΑ 18 | 38430000 Aparatos de detección y análisis | €14,200 |
| 19 | ΤΜΗΜΑ 19 | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €19,600 |
| 20 | ΤΜΗΜΑ 20 | 38434540 Equipo biomédico | €64,000 |
| 21 | ΤΜΗΜΑ 21 | 38651600 | €55,050 |
| 22 | ΤΜΗΜΑ 22 | 38300000 | €71,500 |
| 23 | ΤΜΗΜΑ 23 | 38432000 | €5,500 |
| 24 | ΤΜΗΜΑ 24 | 38290000 | €18,000 |
| 25 | ΤΜΗΜΑ 25 | 35512400 | €86,400 |
| 26 | ΤΜΗΜΑ 26 | 38344000 | €17,110 |
| 27 | ΤΜΗΜΑ 27 | 42414300 | €107,000 |
| 28 | ΤΜΗΜΑ 28 | 38545000 | €31,000 |
| 29 | ΤΜΗΜΑ 29 | 38434000 | €28,000 |
| 30 | ΤΜΗΜΑ 30 | 38424000 | €6,000 |
Official publications
- TED · 00592564-2024 · 2 October 2024
- OJS · 192/2024 · 2 October 2024
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Παροχή Υπηρεσιών «Συλλογή δεδομένων με Αεροφωτογράφηση, Ψηφιακή Χαρτογράφηση και Παραγωγή Ορθοφωτοχαρτών μέσω ΣμηΕΑ»_81319
- ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
- Διακήρυξης Σύμβασης για την Παροχή Υπηρεσιών «Προμήθεια Δορυφορικών Εικόνων», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική…
- Διακήρυξης Σύμβασης για την Παροχή Υπηρεσιών «Προμήθεια Δορυφορικών Εικόνων», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διεθνής Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…