Διακήρυξη Σύμβασης Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, στη θεματική περιοχή "Πολιτισμός και Τουρισμός", στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Πανεπιστήμιο Αριστείας - Πανεπιστημίου Αιγαίου - ΠΕ1 Υλοποίηση Προμήθειας Εξοπλισμού Αριστείας Πανεπιστημίου Αιγαίου» με Ανοικτή Διαδικασία, μέσω ΕΣΗΔΗΣ, άνω των ορίων
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 1 October 2024
- Submission deadline
- 30 October 2024, 15:00
- Estimated value
- €959,129
- Place of performance
- ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00590584-2024
- Reference
- f55d5a61-718a-468b-a58d-d8d3da35fdac
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30000000Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 38511000 Microscopios electrónicos | €150,000 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 35613000 Vehículos aéreos no tripulados | €101,000 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 30210000 Máquinas procesadoras de datos (hardware) | €22,960 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €2,400 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 30214000 Puestos de trabajo | €17,935 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 7 | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €29,998 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 6 | 38650000 Equipo fotográfico | €22,266 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 9 | 35125100 Sensores | €318,000 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 8 | 30232000 Periféricos | €144,000 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 | 35613000 Vehículos aéreos no tripulados | €21,320 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 | 38636000 Instrumentos ópticos especializados | €9,540 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 | 38433000 Espectrómetros | €68,500 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 | 38941000 Contadores alfa | €16,000 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 | 38520000 Escáneres | €27,850 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15 | 32333300 Reproductores de vídeo | €7,360 |
Official publications
- TED · 00590584-2024 · 1 October 2024
- OJS · 191/2024 · 1 October 2024
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Παροχή Υπηρεσιών «Συλλογή δεδομένων με Αεροφωτογράφηση, Ψηφιακή Χαρτογράφηση και Παραγωγή Ορθοφωτοχαρτών μέσω ΣμηΕΑ»_81319
- ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
- Διακήρυξης Σύμβασης για την Παροχή Υπηρεσιών «Προμήθεια Δορυφορικών Εικόνων», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική…
- Διακήρυξης Σύμβασης για την Παροχή Υπηρεσιών «Προμήθεια Δορυφορικών Εικόνων», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διεθνής Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…