ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- Published
- 18 November 2025
- Submission deadline
- 22 December 2025, 15:00
- Estimated value
- €338,710
- Place of performance
- ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00764990-2025
- Reference
- 1e9829d4-eb31-4696-826b-b43d62592cea
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33169000Instrumentos quirúrgicos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00764990-2025 · 18 November 2025
- OJS · 222/2025 · 18 November 2025