ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- Published
- 16 May 2025
- Submission deadline
- 23 May 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,089,919
- Place of performance
- ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00317610-2025
- Reference
- dc73a6ea-7576-4a0d-8d34-6eec4832e0db
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00317610-2025 · 16 May 2025
- OJS · 94/2025 · 16 May 2025