ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
- Published
- 31 August 2026
- Submission deadline
- 18 September 2026, 15:00
- Estimated value
- €774,194
- Place of performance
- ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00596703-2026
- Reference
- 85a6262a-2900-4922-a08e-7d2fc6d9ba77
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00596703-2026 · 31 August 2026
- OJS · 167/2026 · 31 August 2026