ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΡ. 95/10-5-2024
Buyer: ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
- Published
- 4 December 2024
- Estimated value
- €690,660
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00739240-2024
- Reference
- 7a28dfcf-1826-41c1-abaa-cbc125fe2547
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35126000Equipo de lectura de códigos de barras
Description
Προμήθεια σαρωτών χειρός γραμμικού κώδικα για τις ανάγκες των Δικαστηρίων όλης της χώρας
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| CPI Ανώνυμος Εταιρεία Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Περιφερειακών | €145,039 | — |
Official publications
- TED · 00739240-2024 · 4 December 2024
- OJS · 236/2024 · 4 December 2024
Other tenders from ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- Διακήρυξη 331/20-12-2024
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- Διακήρυξη 241/10-10-2024
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Έλεγχοι και υπηρεσίες ασφάλειας και προστασίας δεδομένων του Ολοκληρωμένου Συστήματος Διαχείρισης Δικαστικών Υποθέσεων της Διοικητικής…