Διακήρυξη 241/10-10-2024
Buyer: ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
- Published
- 14 October 2024
- Submission deadline
- 19 November 2024, 16:00
- Estimated value
- €477,419
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00618256-2024
- Reference
- c266725f-aa16-42ba-9477-03e37af173b8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79410000Servicios de consultoría comercial y en gestión
- 72224000Servicios de consultoría en gestión de proyectos
- 79411000Servicios generales de consultoría en gestión
- 79100000Servicios jurídicos
- 79340000Servicios de publicidad y de marketing
Description
Διακήρυξη υποέργων 1 & 2 έργου «Οριζόντια Τεχνική Βοήθεια του Υπουργείου Δικαιοσύνης» (με κωδικό ΟΠΣ ΤΑ 5223306)
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής
Official publications
- TED · 00618256-2024 · 14 October 2024
- OJS · 200/2024 · 14 October 2024
Other tenders from ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- Διακήρυξη 331/20-12-2024
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- Διακήρυξη 241/10-10-2024
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Έλεγχοι και υπηρεσίες ασφάλειας και προστασίας δεδομένων του Ολοκληρωμένου Συστήματος Διαχείρισης Δικαστικών Υποθέσεων της Διοικητικής…