Διακήρυξη 331/20-12-2024
Buyer: ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
- Published
- 27 December 2024
- Submission deadline
- 31 January 2025, 17:00
- Estimated value
- €319,355
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00795179-2024
- Reference
- 8bd2a150-92c9-4f66-b5b5-e65b6ec1c078
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79411000Servicios generales de consultoría en gestión
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
- 72222300Servicios de tecnología de la información
- 79341100Servicios de consultoría en publicidad
- 72212224Servicios de desarrollo de software de edición de páginas web
Description
Διακήρυξη Ανοικτού Διεθνούς Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για το υποέργο «Αναβάθμιση πληροφοριακών συστημάτων» του Έργου «Αναβάθμιση πληροφοριακών συστημάτων Πιστοποιημένων Κέντρων Διαμεσολάβησης»
Award criteria
- Quality — Σαφήνεια και πληρότητα της προσφοράς ως προς την κατανόηση του αντικειμένου και των απαιτήσεων του Έργου
- Quality — Μεθοδολογική Προσέγγιση Υλοποίησης, προσαρμογή στις ειδικές απαιτήσεις και προδιαγραφές του Έργου
- Quality — Η ρεαλιστικότητα και αξιοπιστία του χρονοδιαγράμματος σε σχέση με τις απαιτήσεις του έργου, η άρτια κατανομή του χρόνου υλοποίησης της σύμβασης σε σχέση με την βαρύτητα και τη σειρά υλοποίησης των…
- Quality — Το σύστημα διοίκησης, η ποιότητα και η πληρότητα της περιγραφής των λειτουργιών και των ρόλων που θα επιτελέσουν τα μέλη της ομάδας έργου, ώστε να επιτυγχάνεται η μέγιστη αποτελεσματικότητα
- Quality — Κρίνεται η ομοιογένεια, αλληλουχία και συντονισμός μεταξύ τους, η καθαρότητα των στόχων και η σαφήνεια του προτεινόμενου επικοινωνιακού «μίγματος», η ποιότητα, την καλαισθησία, την πρωτοτυπία, την…
Official publications
- TED · 00795179-2024 · 27 December 2024
- OJS · 251/2024 · 27 December 2024
Other tenders from ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- Διακήρυξη 331/20-12-2024
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- Διακήρυξη 241/10-10-2024
- «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» Υποέργο 1 της Πράξης με τίτλο «Ψηφιακή αναβάθμιση ΟΣΔΔΥ ΔΔ» (Kωδ. ΟΠΣ 5069423)
- «Έλεγχοι και υπηρεσίες ασφάλειας και προστασίας δεδομένων του Ολοκληρωμένου Συστήματος Διαχείρισης Δικαστικών Υποθέσεων της Διοικητικής…