Διακήρυξη 9/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- Published
- 25 March 2024
- Submission deadline
- 13 May 2024, 14:30
- Estimated value
- €235,750
- Place of performance
- EL411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00178678-2024
- Reference
- 91fd4f69-c548-4379-b832-b28270bc6c71
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141127Hemostáticos absorbibles
Description
Διακήρυξη για την προμήθεια αιμοστατικών υλικών
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00178678-2024 · 25 March 2024
- OJS · 60/2024 · 25 March 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΗΜ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- Προμήθεια και υπηρεσίες εγκατάστασης συλλεκτών και αντλιών υδραυλικών δικτύων του Νοσοκομείου Μυτιλήνης «ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ»
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΙΜΟΣΤΑΤΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού και λοιπού Εξοπλισμού, ΓΝ Μυτιλήνης – Βοστάνειο
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 47 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 35/2025