Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού και λοιπού Εξοπλισμού, ΓΝ Μυτιλήνης – Βοστάνειο
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- Published
- 14 July 2025
- Submission deadline
- 15 September 2025, 14:30
- Estimated value
- €1,504,274
- Place of performance
- ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00457296-2025
- Reference
- 8ed7fb30-5647-45c3-9b02-a1c23afa30b1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
- 33162000Instrumentos y aparatos de quirófano
- 33162100Aparatos para quirófano
- 33192230Mesas de operaciones
- 33192340Mobiliario de quirófano, excepto mesas
- 33172100Aparatos para anestesia
- 33152000Incubadoras
- 33112000Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos
Description
Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού και λοιπού Εξοπλισμού για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Μυτιλήνης – Βοστάνειο
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Φορητό ψηφιακό ακτινολογικό μηχάνημα | 33111000 Aparatos para radiología | €51,282 |
| 2 | Ψηφιακό ακτινολογικό συγκρότημα | 33111000 Aparatos para radiología | €213,675 |
| 3 | Υπερηχοτομογράφος γενικής χρήσης | 33112000 Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos | €51,282 |
| 4 | Υπερηχοτομογράφος μαιευτικής – γυναικολογικής χρήσης και προγεννητικού ελέγχου | 33112000 Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos | €42,735 |
| 5 | Χειρουργικές τράπεζες | 33192230 Mesas de operaciones | €230,769 |
| 6 | Αναισθησιολογικά μηχανήματα | 33172100 Aparatos para anestesia | €230,769 |
| 7 | Κλίβανος θερμοευαισθήτων – πλάσματος | 33152000 Incubadoras | €102,564 |
| 8 | Κλίβανος αποστείρωσης | 33152000 Incubadoras | €72,650 |
| 9 | Πλυντήρια χειρουργικών εργαλείων | 33162100 Aparatos para quirófano | €68,376 |
| 10 | Αρθροσκοπικός πύργος | 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano | €111,111 |
| 11 | Λαπαροσκοπικός πύργος τρισδιάστατης απεικόνισης | 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano | €192,308 |
| 12 | Σύστημα απολύμανσης | 33192340 Mobiliario de quirófano, excepto mesas | €76,923 |
| 13 | Καταψύκτης πλάσματος | 33100000 Equipamiento médico | €17,094 |
| 14 | Σύστημα διαμεταγωγής δεδομένων | 32420000 Equipo de red | €42,735 |
| 15 | Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού και λοιπού Εξοπλισμού για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Μυτιλήνης – Βοστάνειο | — | €1,504,274 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00457296-2025 · 14 July 2025
- OJS · 132/2025 · 14 July 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΗΜ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- Προμήθεια και υπηρεσίες εγκατάστασης συλλεκτών και αντλιών υδραυλικών δικτύων του Νοσοκομείου Μυτιλήνης «ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ»
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΙΜΟΣΤΑΤΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 47 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 35/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2025