ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- Published
- 20 October 2025
- Submission deadline
- 25 November 2025, 14:30
- Estimated value
- €792,000
- Place of performance
- ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00686508-2025
- Reference
- 3ce92d41-04fd-4f00-b5b5-d6b03bc62bf8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
Official publications
- TED · 00686508-2025 · 20 October 2025
- OJS · 201/2025 · 20 October 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΗΜ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- Προμήθεια και υπηρεσίες εγκατάστασης συλλεκτών και αντλιών υδραυλικών δικτύων του Νοσοκομείου Μυτιλήνης «ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ»
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΙΜΟΣΤΑΤΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού και λοιπού Εξοπλισμού, ΓΝ Μυτιλήνης – Βοστάνειο
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 47 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 35/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2025