ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 35/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- Published
- 20 March 2025
- Submission deadline
- 2 May 2025, 14:30
- Estimated value
- €932,000
- Place of performance
- ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00180048-2025
- Reference
- f8bb3b37-66f8-4352-8750-a0d60ff3cac0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ
Official publications
- TED · 00180048-2025 · 20 March 2025
- OJS · 56/2025 · 20 March 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΗΜ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- Προμήθεια και υπηρεσίες εγκατάστασης συλλεκτών και αντλιών υδραυλικών δικτύων του Νοσοκομείου Μυτιλήνης «ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ»
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΙΜΟΣΤΑΤΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού και λοιπού Εξοπλισμού, ΓΝ Μυτιλήνης – Βοστάνειο
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 47 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2025