Διακήρυξη 7/2024-Συστημ. 350832
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
- Published
- 22 May 2024
- Submission deadline
- 5 July 2024, 14:00
- Estimated value
- €157,200
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00300597-2024
- Reference
- 6dd28968-03b6-4aaa-b254-1c991c1981a6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
Διακήρυξη για την προμήθεια λογισμικών προγραμμάτων
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ομάδα1-Κεντρική διοίκηση Τρίπολης | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €103,500 |
| 2 | Ομάδα 2-Τμήμα πολ. μηχανικών | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €18,300 |
| 3 | Ομάδα 3- Κεντρική διοίκηση Τρίπολης | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €18,200 |
| 4 | Ομάδα 4-Τμήμα πολ. μηχανικών | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €4,000 |
| 5 | Ομάδα 5-Τμήμα λογοθεραπείας | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €13,200 |
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει τιμής, ΑΝΑ ΟΜΑΔΑ.
Official publications
- TED · 00300597-2024 · 22 May 2024
- OJS · 98/2024 · 22 May 2024