El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 6/2024 συστ. αριθμός 349032

Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

Published
24 May 2024
Submission deadline
11 July 2024, 14:00
Estimated value
€182,940
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00306311-2024
Reference
59c51ced-43ec-4e39-ac88-52cf206d3a18
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη για την προμήθεια ηλ. υπολογιστών

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Ομάδα I
EL651
30211000 Ordenador "mainframe" €97,000
2 Ομάδα II
EL651
30233100 Unidades de memoria €27,800
3 Ομάδα III
EL651
30237200 Accesorios informáticos €22,940
4 Ομάδα IV
EL651
30213300 Ordenadores de mesa €35,200

Award criteria

Official publications