Διακήρυξη 11/2024
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
- Published
- 28 May 2024
- Submission deadline
- 11 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €297,909
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00312356-2024
- Reference
- 65216678-f158-498a-aa6f-ebb7a1f9fe04
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38970000Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos
- 38420000Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases
Description
Διακήρυξη προμήθειας εργαστηριακού εξοπλισμού για την κάλυψη των αναγκών των τμημάτων του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου, συνολικού προϋπολογισμού 369.407,16 € συμπ/νου ΦΠΑ 24 %, 297.909,00 € άνευ ΦΠΑ 24% με ανοικτή διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, με κριτήριο αξιολόγησης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προμήθεια εργαστηριακού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Τμήματος Νοσηλευτικής, Πανεπιστημιακή Μονάδα Τρίπολης | 38970000 Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos | €72,000 |
| 2 | Προμήθεια εργαστηριακού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών, Πανεπιστημιακή Μονάδα Πάτρας | 38420000 Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases | €109,084 |
| 3 | Προμήθεια εργαστηριακού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών, Πανεπιστημιακή Μονάδα Πάτρας | 38420000 Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases | €80,325 |
| 4 | Προμήθεια εργαστηριακού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών, Πανεπιστημιακή Μονάδα Πάτρας | 38970000 Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos | €36,500 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00312356-2024 · 28 May 2024
- OJS · 102/2024 · 28 May 2024