Διακήρυξη 52/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- Published
- 6 August 2024
- Submission deadline
- 19 September 2024, 14:30
- Estimated value
- €427,350
- Place of performance
- ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00471962-2024
- Reference
- 6d436359-97b0-47dc-a727-6e83c9ce8910
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33115000Tomógrafos
Description
Προμήθεια Αξονικού Τομογράφου
Official publications
- TED · 00471962-2024 · 6 August 2024
- OJS · 152/2024 · 6 August 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΗΜ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- Προμήθεια και υπηρεσίες εγκατάστασης συλλεκτών και αντλιών υδραυλικών δικτύων του Νοσοκομείου Μυτιλήνης «ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ»
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΙΜΟΣΤΑΤΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού και λοιπού Εξοπλισμού, ΓΝ Μυτιλήνης – Βοστάνειο
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 47 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 35/2025