Διακήρυξη 5/2025 με αντικείμενο την προμήθεια «Συσκευές έκχυσης» για την κάλυψη αναγκών των τμημάτων του Π. Γ. Ν. Αλεξανδρούπολης
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 3 July 2025
- Submission deadline
- 4 August 2025, 15:00
- Estimated value
- €444,798
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00429940-2025
- Reference
- 40580d1a-8026-4519-bfc6-6c9afb11afc8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33000000Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
Description
Διακήρυξη 5/2025 με αντικείμενο την προμήθεια «Συσκευές έκχυσης» για την κάλυψη αναγκών των τμημάτων του Π. Γ. Ν. Αλεξανδρούπολης
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | α/α 1 | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €98,440 |
| 2 | α/α 2 | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €12,200 |
| 3 | α/α 3 | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €80,000 |
| 4 | α/α 4 | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €12,264 |
| 5 | α/α 5 | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €102,600 |
| 6 | α/α 6 | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €58,800 |
| 7 | α/α 7 | 42122419 Bombas de perfusión | €45,704 |
| 8 | α/α 8 | 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal | €27,160 |
| 9 | α/α 9 | 42122410 Bombas para uso médico | €7,630 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00429940-2025 · 3 July 2025
- OJS · 125/2025 · 3 July 2025
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024