Διακήρυξη 5/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 3 June 2024
- Submission deadline
- 5 July 2024, 10:00
- Estimated value
- €458,322
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00326139-2024
- Reference
- 55773662-191b-47f4-b1b9-16d1d6ef2d09
- Official source
- Official source
CPV codes
- 63734000Servicios de hangares
Description
Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών συντήρησης υποστέγου αεροσκαφών
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00326139-2024 · 3 June 2024
- OJS · 106/2024 · 3 June 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ