Διακήρυξη 45/2025
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 28 October 2025
- Submission deadline
- 7 December 2025, 15:00
- Estimated value
- €188,593
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00712560-2025
- Reference
- dfa0e80a-07f2-4a51-a580-3f2d7b905a2b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42512000Instalaciones de aire acondicionado
Description
Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού για τον κλιματισμό αερολιμένων
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 42512000 Instalaciones de aire acondicionado | €43,400 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 42512200 Acondicionadores de aire para empotrar | €19,758 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 50730000 Servicios de reparación y mantenimiento de grupos refrigeradores | €21,000 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 42533000 Partes de bombas de calor | €7,661 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 42511100 Intercambiadores de calor | €96,774 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00712560-2025 · 28 October 2025
- OJS · 207/2025 · 28 October 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ