Διακήρυξη 62/2025
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 1 December 2025
- Submission deadline
- 30 January 2026, 15:00
- Estimated value
- €43,225,806
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00795664-2025
- Reference
- b1853beb-e346-43d0-a03e-51a22adad232
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34962220Sistemas de control del tráfico aéreo
Description
Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού για την προμήθεια & εγκατάσταση: • Συστημάτων Επιτήρησης (TAR) για τη διαχείριση της Εναέριας Κυκλοφορίας α. στις Τερματικές Περιοχές των Διεθνών Αερολιμένων Θεσσαλονίκης, Ηρακλείου, Ρόδου και Κέρκυρας β. στην Τερματική Περιοχή του Αερολιμένα Ανδραβίδας και • Συστημάτων Επιτήρησης Μακράς Εμβέλειας για τη διαχείριση της Εναέριας Κυκλοφορίας Διαδρομής (En-route), στις θέσεις, «Μενετές» Καρπάθου, «Αττάβυρος» Ρόδου και «Βίγλα» Λήμνου
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 34962220 Sistemas de control del tráfico aéreo | €27,225,806 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 34962220 Sistemas de control del tráfico aéreo | €16,000,000 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 34962220 Sistemas de control del tráfico aéreo | €43,225,806 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00795664-2025 · 1 December 2025
- OJS · 231/2025 · 1 December 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ