Διακήρυξη 30/2025
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 16 September 2025
- Submission deadline
- 19 September 2025, 17:00
- Estimated value
- €327,704
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00604318-2025
- Reference
- 584eb9f6-32d5-4e33-9f23-2c318c2bbac8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31681410Materiales eléctricos
- 34995000Alumbrado para orientación e iluminación de aeronaves
- 31531000Bombillas
Description
Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού για την προμήθεια ηλεκτρολογικού υλικού, υλικών φωτοσήμανσης και φωτιστικών σωμάτων
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 31681410 Materiales eléctricos | €80,525 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 31681410 Materiales eléctricos | €45,714 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 31681410 Materiales eléctricos | €35,021 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 34995000 Alumbrado para orientación e iluminación de aeronaves | €160,800 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 34995000 Alumbrado para orientación e iluminación de aeronaves | €5,644 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00604318-2025 · 16 September 2025
- OJS · 177/2025 · 16 September 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ