ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 46/2024
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 19 December 2024
- Submission deadline
- 23 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €5,430,000
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00778393-2024
- Reference
- 9e65799e-3823-429f-9c1f-8e3e6c9b81db
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90911200Servicios de limpieza de edificios
Description
Υπηρεσίες καθαριότητας
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00778393-2024 · 19 December 2024
- OJS · 247/2024 · 19 December 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024