Διακήρυξη 4/24
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
- Published
- 15 March 2024
- Submission deadline
- 21 March 2024, 13:00
- Estimated value
- €66,855
- Place of performance
- FRH04
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00156926-2024
- Reference
- c3cb4ca5-875d-4afd-a734-5deddac3ae1b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34930000Equipo marino
Description
Διακήρυξη Συμφωνίας Πλαίσιο για την προμήθεια υλικών αρμένων και γέφυρας για τις υπό ναυπήγηση Φ/Γ τ. FDI
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00156926-2024 · 15 March 2024
- OJS · 54/2024 · 15 March 2024