Διακήρυξη Διαγωνισμού προμήθειας ενος (1) σκάφους για το σταθμό NATO FORACS
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
- Published
- 26 August 2026
- Submission deadline
- 9 October 2026, 13:00
- Estimated value
- €2,760,450
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00589261-2026
- Reference
- 7aa80f3d-894e-4218-abac-d1d200b41b71
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34521000Barcos especializados
Description
προμήθεια ενος (1) σκάφους
Official publications
- TED · 00589261-2026 · 26 August 2026
- OJS · 164/2026 · 26 August 2026