ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2024 ΚΑΥΣΙΜΑ 2025
Buyer: ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Ι
- Published
- 16 July 2024
- Submission deadline
- 20 August 2024, 23:00
- Estimated value
- €884,117
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00425003-2024
- Reference
- 9308b4d9-b2ba-406b-b45e-0a05df70f78f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΥΣΙΜΩΝ 2025 ΤΩΝ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09134100 Gasoil | €404,100 |
| 2 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €448,740 |
| 3 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ | 09134200 Combustible para motores diésel | €28,719 |
| 4 | ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09132100 Gasolina sin plomo | €2,558 |
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00425003-2024 · 16 July 2024
- OJS · 137/2024 · 16 July 2024
Other tenders from ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Ι
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΗΛΕΚΑΡΤΩΝ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2026 ΕΙΔΗ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ / ΚΑΝΤΙΝΑΣ - ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026 ΚΑΥΣΙΜΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2025 ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2025 ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2024 ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2024