ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2024 ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2024
Buyer: ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Ι
- Published
- 3 July 2024
- Submission deadline
- 17 July 2024, 23:00
- Estimated value
- €328,134
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00395273-2024
- Reference
- 645b59c1-4715-446f-ad13-9ec07d329469
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2024 ΤΩΝ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ-ΜΑΛΑΚΙΑ | 15221000 Pescado congelado | €5,500 |
| 2 | ΝΩΠΑ ΨΑΡΙΑ | 03311000 Pescado | €3,595 |
| 3 | ΤΥΡΙΑ | 15540000 Queso | €8,404 |
| 4 | ΕΙΔΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €23,095 |
| 5 | ΛΟΙΠΑ ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15800000 Productos alimenticios diversos | €274,598 |
| 6 | ΖΥΜΑΡΙΚΑ | 15851100 Pastas alimenticias sin cocer | €4,290 |
| 7 | ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΠΑΡΘΕΝΟ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ | 15411110 Aceite de oliva | €3,900 |
| 8 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €4,752 |
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00395273-2024 · 3 July 2024
- OJS · 128/2024 · 3 July 2024
Other tenders from ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Ι
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΗΛΕΚΑΡΤΩΝ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2026 ΕΙΔΗ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ / ΚΑΝΤΙΝΑΣ - ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026 ΚΑΥΣΙΜΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2025 ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2025 ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2024 ΚΑΥΣΙΜΑ 2025