ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2026
Buyer: ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Ι
- Published
- 12 May 2025
- Submission deadline
- 13 June 2025, 23:00
- Estimated value
- €3,306,033
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00301223-2025
- Reference
- 5c6aa9e8-a8db-4778-8029-b43f0eb79033
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2026 ΤΩΝ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΝΩΠΑ ΚΡΕΑΤΑ | 15110000 Carne | €105,068 |
| 2 | ΝΩΠΑ ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ | 15112100 Aves de corral frescas | €139,950 |
| 3 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΡΕΑΤΑ | 15111000 Carne de bovino | €524,153 |
| 4 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ - ΜΑΛΑΚΙΑ | 15221000 Pescado congelado | €158,743 |
| 5 | ΝΩΠΑ ΨΑΡΙΑ | 03311000 Pescado | €54,163 |
| 6 | ΑΥΓΑ ΩΟΣΚΟΠΗΜΕΝΑ | 03142500 Huevos | €98,665 |
| 7 | ΦΡΕΣΚΟ ΠΑΣΤΕΡΙΩΜΕΝΟ ΑΓΕΛΑΔΙΝΟ ΓΑΛΑ | 15511500 Leche entera | €94,270 |
| 8 | ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΑΓΕΛΑΔΑΣ | 15551300 Yogur | €86,786 |
| 9 | ΕΙΔΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €122,215 |
| 10 | ΤΥΡΙΑ | 15540000 Queso | €182,160 |
| 11 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15800000 Productos alimenticios diversos | €931,647 |
| 12 | ΖΥΜΑΡΙΚΑ | 15851100 Pastas alimenticias sin cocer | €67,511 |
| 13 | ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΠΑΡΘΕΝΟ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ | 15400000 Aceites y grasas animales o vegetales | €208,574 |
| 14 | ΝΩΠΑ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ | 03221200 Frutos hortícolas | €404,498 |
| 15 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €127,630 |
Award criteria
- Price — ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ (ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ)
- Price — ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ (ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ)
- Price — ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
- Price — ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
- Price — ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
- Price — ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
- Price — ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
- Price — ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
- Price — ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00301223-2025 · 12 May 2025
- OJS · 90/2025 · 12 May 2025
Other tenders from ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Ι
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΗΛΕΚΑΡΤΩΝ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2026 ΕΙΔΗ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ / ΚΑΝΤΙΝΑΣ - ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026 ΚΑΥΣΙΜΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2025 ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2025 ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2024 ΚΑΥΣΙΜΑ 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2024 ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2024