ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2025 ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2025
Buyer: ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Ι
- Published
- 10 September 2025
- Submission deadline
- 24 September 2025, 23:00
- Estimated value
- €198,800
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00589259-2025
- Reference
- 33d9cf37-c4f8-445c-8c79-bc1fdf464262
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2025 ΤΩΝ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΝΩΠΑ ΚΡΕΑΤΑ | 15110000 Carne | €4,370 |
| 2 | ΝΩΠΑ ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ | 15112100 Aves de corral frescas | €52,200 |
| 3 | ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΡΕΑΤΑ | 15111000 Carne de bovino | €9,370 |
| 4 | ΝΩΠΑ ΨΑΡΙΑ | 03311000 Pescado | €7,850 |
| 5 | ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΑΓΕΛΑΔΑΣ | 15551300 Yogur | €2,095 |
| 6 | ΤΥΡΙΑ | 15540000 Queso | €31,369 |
| 7 | ΕΙΔΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ | 15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos | €6,810 |
| 8 | ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15800000 Productos alimenticios diversos | €83,266 |
| 9 | ΖΥΜΑΡΙΚΑ | 15851100 Pastas alimenticias sin cocer | €1,470 |
Award criteria
- Price — ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ (ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ)
- Price — ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ (ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ)
- Price — ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
- Price — ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΚΠΤΩΣΗΣ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00589259-2025 · 10 September 2025
- OJS · 173/2025 · 10 September 2025
Other tenders from ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Ι
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΗΛΕΚΑΡΤΩΝ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2026 ΕΙΔΗ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ / ΚΑΝΤΙΝΑΣ - ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026 ΚΑΥΣΙΜΑ 2027
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2025 ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2025 ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 4/2024 ΚΑΥΣΙΜΑ 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2024 ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΑΡΤΟΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ 2024