Διακήρυξη 31/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 30 October 2024
- Submission deadline
- 4 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €336,000
- Place of performance
- EL431
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00658822-2024
- Reference
- 42c29bd6-a7af-49ee-a707-15dde700385d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72261000Servicios de apoyo al software
Description
Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού για την παροχή άδειας χρήσης και συντήρηση του CUTE του Κρατικού Αερολιμένα Ηρακλείου
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00658822-2024 · 30 October 2024
- OJS · 212/2024 · 30 October 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ