Διακήρυξη 29/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 11 October 2024
- Submission deadline
- 17 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €697,181
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00614264-2024
- Reference
- a010d5a3-e309-4672-84fe-a32ef9fdac13
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών φύλαξης ΜΕΓΑΠ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00614264-2024 · 11 October 2024
- OJS · 199/2024 · 11 October 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ