ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 26/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Published
- 4 October 2024
- Submission deadline
- 11 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €1,402,320
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00599942-2024
- Reference
- 83ee823a-5feb-41cc-8019-e34cac00b423
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33111200Puestos de radiología
- 33182210Marcapasos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 26/2024 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΤΟΥ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΝΑ (1) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΣ
Lots (82)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΙΔΟΣ 1 | 33111200 Puestos de radiología | €5,550 |
| 2 | ΕΙΔΟΣ 2 | 33111200 Puestos de radiología | €210 |
| 3 | ΕΙΔΟΣ 3 | 33111200 Puestos de radiología | €72,000 |
| 4 | ΕΙΔΟΣ 4 | 33111200 Puestos de radiología | €7,740 |
| 5 | ΕΙΔΟΣ 5 | 33111200 Puestos de radiología | €54,000 |
| 6 | ΕΙΔΟΣ 6 | 33111200 Puestos de radiología | €22,500 |
| 7 | ΕΙΔΟΣ 7 | 33111200 Puestos de radiología | €93 |
| 8 | ΕΙΔΟΣ 8 | 33111200 Puestos de radiología | €3,150 |
| 9 | ΕΙΔΟΣ 9 | 33111200 Puestos de radiología | €720 |
| 10 | ΕΙΔΟΣ 10 | 33111200 Puestos de radiología | €11,250 |
| 11 | ΕΙΔΟΣ 11 | 33111200 Puestos de radiología | €243 |
| 12 | ΕΙΔΟΣ 12 | 33111200 Puestos de radiología | €5,550 |
| 13 | ΕΙΔΟΣ 13 | 33111200 Puestos de radiología | €384 |
| 14 | ΕΙΔΟΣ 14 | 33111200 Puestos de radiología | €51,000 |
| 15 | ΕΙΔΟΣ 15 | 33111200 Puestos de radiología | €20,025 |
| 16 | ΕΙΔΟΣ 16 | 33111200 Puestos de radiología | €4,518 |
| 17 | ΕΙΔΟΣ 17 | 33111200 Puestos de radiología | €17,820 |
| 18 | ΕΙΔΟΣ 18 | 33111200 Puestos de radiología | €150 |
| 19 | ΕΙΔΟΣ 19 | 33111200 Puestos de radiología | €37,800 |
| 20 | ΕΙΔΟΣ 20 | 33111200 Puestos de radiología | €60,480 |
| 21 | ΕΙΔΟΣ 21 | 33111200 Puestos de radiología | €18,525 |
| 22 | ΕΙΔΟΣ 22 | 33111200 Puestos de radiología | €15,600 |
| 23 | ΕΙΔΟΣ 23 | 33111200 Puestos de radiología | €40,500 |
| 24 | ΕΙΔΟΣ 24 | 33111200 Puestos de radiología | €8,880 |
| 25 | ΕΙΔΟΣ 25 | 33111200 Puestos de radiología | €28,200 |
| 26 | ΕΙΔΟΣ 26 | 33111200 Puestos de radiología | €15,000 |
| 27 | ΕΙΔΟΣ 27 | 33111200 Puestos de radiología | €870 |
| 28 | ΕΙΔΟΣ 28 | 33111200 Puestos de radiología | €2,100 |
| 29 | ΕΙΔΟΣ 29 | 33111200 Puestos de radiología | €450 |
| 30 | ΕΙΔΟΣ 30 | 33111200 Puestos de radiología | €8,100 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00599942-2024 · 4 October 2024
- OJS · 194/2024 · 4 October 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- Προμήθεια και Εγκατάσταση Ακτινολογικού Συγκροτήματος (CPV 33111000-1)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 5/2026
- Διακήρυξη 3/2026 για την Προμήθεια Υγρού Οξυγόνου και την Ενοικίαση Δεξαμενής Υγρού Οξυγόνου
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 17/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 12/2025
- Παροχή συμπληρωματικού Προσωπικού Καθαριότητας και Μηχανικού Εξοπλισμού