El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 17/2025

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

Published
30 September 2025
Submission deadline
3 November 2025, 15:00
Estimated value
€99,300
Place of performance
EL434
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00636882-2025
Reference
9f54065f-f987-4e2b-a21b-e7493d5605d2
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη για την «Προμήθεια Εξοπλισμού Νοσηλευτικών Τμημάτων “Καρότσια Νοσηλείας Κλειστού Τύπου (CPV 39313000-9)” και “Ψυγείων Βιτρίνας για συντήρηση φαρμάκων (CPV 39711100-0)»

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1
Χανιά, EL434
39313000 Equipo de hostelería €18,000
2 ΤΜΗΜΑ 2
Χανιά, EL434
39313000 Equipo de hostelería €44,200
3 ΤΜΗΜΑ 3
Χανιά, EL434
39313000 Equipo de hostelería €35,000
4 ΤΜΗΜΑ 4
Χανιά, EL434
39313000 Equipo de hostelería €2,100

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"