El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"

Published
31 October 2025
Submission deadline
5 December 2025, 15:00
Estimated value
€403,226
Place of performance
EL434
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00721049-2025
Reference
050af7e5-cd2f-4554-9aba-764a6e861138
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια και Εγκατάσταση 150 σετ Ηλεκτρικών Κλινών (CPV 33192130-2) με Κομοδίνο, Στρώμα και Τραπεζοτουαλέτα για την αναβάθμιση του Ξενοδοχειακού Εξοπλισμού των Κλινικών του Γενικού Νοσοκομείου Χανίων

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Προμήθεια και εγκατάσταση 90 σετ Ηλεκτρικών Κλινών με Κομοδίνο, Στρώμα και Τραπεζοτουαλέτα Παθολογικού Τομέα
EL434
33192130 Camas provistas de motor €219,355
2 Προμήθεια και εγκατάσταση 60 σετ Ηλεκτρικών Κλινών με Κομοδίνο, Στρώμα και Τραπεζοτουαλέτα Χειρουργικού Τομέα
EL434
33192130 Camas provistas de motor €183,871

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"