ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 12/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Published
- 20 August 2025
- Submission deadline
- 22 September 2025, 15:00
- Estimated value
- €175,000
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00544628-2025
- Reference
- f952f78a-3d08-419c-81d9-dd5431982b05
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33111600Aparatos para radiografías
- 33112200Unidad de ultrasonidos
Description
Προμήθεια και Εγκατάσταση «C – ARM ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΩΝ (CPV 33111600-7)» και «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες της Ορθοπεδικής Κλινικής και του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού Νοσοκομείου Χανίων
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προμήθεια και Εγκατάσταση «C – ARM ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΩΝ (CPV 33111600-7)» για τις ανάγκες της Ορθοπεδικής Κλινικής του Γενικού Νοσοκομείου Χανίων | 33111600 Aparatos para radiografías | €85,000 |
| 2 | Προμήθεια και Εγκατάσταση «ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟΤΟΜΟΓΡΑΦΟΥ (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινολογικού Τμήματος του Γενικού Νοσοκομείου Χανίων | 33112200 Unidad de ultrasonidos | €90,000 |
Award criteria
- Cost
Official publications
- TED · 00544628-2025 · 20 August 2025
- OJS · 158/2025 · 20 August 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- Προμήθεια και Εγκατάσταση Ακτινολογικού Συγκροτήματος (CPV 33111000-1)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 5/2026
- Διακήρυξη 3/2026 για την Προμήθεια Υγρού Οξυγόνου και την Ενοικίαση Δεξαμενής Υγρού Οξυγόνου
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 17/2025
- Παροχή συμπληρωματικού Προσωπικού Καθαριότητας και Μηχανικού Εξοπλισμού
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 06/2025