Διακήρυξη 24/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 7 October 2024
- Submission deadline
- 10 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €870,968
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00600597-2024
- Reference
- aa83e9fd-aa96-4d0e-845c-517e43eaef69
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών φύλαξης ΚΕΠΑΘΜ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00600597-2024 · 7 October 2024
- OJS · 195/2024 · 7 October 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ