Διακήρυξη 22/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Published
- 10 October 2024
- Submission deadline
- 30 October 2024, 15:00
- Estimated value
- €99,960
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00612927-2024
- Reference
- a5a6e737-fffa-4eb3-a4e7-1f549abfcff6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39313000Equipo de hostelería
- 39710000Aparatos electrodomésticos
Description
Διακήρυξη για την Προμήθεια και εγκατάσταση ξενοδοχειακού εξοπλισμού και Ηλεκτρικών συσκευών για τις Ψυχιατρικές Δομές
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΡΟΥΧΩΝ 10 ΚΙΛΩΝ ΜΕ ΑΤΜΟ Α++ | 39710000 Aparatos electrodomésticos | €4,516 |
| 2 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ 1,20 ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΝΙΒΕΛΑ ΓΙΑ ΑΝΥΨΩΣΗ ΠΛΑΤΗΣ (ARMA-BED- 400.120) ΜΕ ΚΑΓΚΕΛΑ | 39313000 Equipo de hostelería | €6,452 |
| 3 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟΥ ΡΟΥΧΩΝ 10 ΚΙΛΩΝ Α++ ΜΕ ΑΝΤΛΙΑ ΘΕΡΜΟΤΗΤΑΣ | 39710000 Aparatos electrodomésticos | €5,161 |
| 4 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΠΙΑΤΩΝ 60 CM ΓΙΑ 12 ΣΕΡΒΙΤΣΙΑ | 39710000 Aparatos electrodomésticos | €3,226 |
| 5 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΕΤ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΞΥΛΙΝΟΥ 90Χ200 ΚΟΜΟΔΙΝΟ ΣΤΡΩΜΑ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ | 39710000 Aparatos electrodomésticos | €17,742 |
| 6 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ 55" SMART | 39710000 Aparatos electrodomésticos | €6,452 |
| 7 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΨΥΓΕΙΟΥ ΟΙΚΙΑΚΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΨΥΚΤΗ 12 ΚΠ | 39710000 Aparatos electrodomésticos | €2,581 |
| 8 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΜΑΓΙΕ ΜΕ 4 ΜΑΤΙΑ | 39710000 Aparatos electrodomésticos | €2,218 |
| 9 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΕΤ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΥ 100Χ200 ΜΕ ΚΑΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΑ ΑΦΡΟΛΕΞ 20Χ90 ΚΑΙ ΚΟΜΟΔΙΝΟ ΜΕΤΑΛΙΚΟ | 39313000 Equipo de hostelería | €51,613 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00612927-2024 · 10 October 2024
- OJS · 198/2024 · 10 October 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- Προμήθεια και Εγκατάσταση Ακτινολογικού Συγκροτήματος (CPV 33111000-1)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 5/2026
- Διακήρυξη 3/2026 για την Προμήθεια Υγρού Οξυγόνου και την Ενοικίαση Δεξαμενής Υγρού Οξυγόνου
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 17/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 12/2025
- Παροχή συμπληρωματικού Προσωπικού Καθαριότητας και Μηχανικού Εξοπλισμού