Διακήρυξη 17/2025
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 18 April 2025
- Submission deadline
- 23 May 2025, 15:00
- Estimated value
- €216,000
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00257126-2025
- Reference
- c53a724a-5e98-488b-8a8b-0dc397045302
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού για την παροχή υπηρεσιών φύλαξης Βάρης-Κορωπίου
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00257126-2025 · 18 April 2025
- OJS · 77/2025 · 18 April 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ