Διακήρυξη 17/2024 (ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ 348860,348861,348862) ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ» (CPV 38434520-7) ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Published
- 10 June 2024
- Submission deadline
- 29 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €376,630
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00339365-2024
- Reference
- e875d369-2887-4a18-bf24-e891ec5c7c8a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38434520Analizadores de sangre
Description
ΔΗΜΟΣΙΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ, ΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΑNΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ (ΔΙΕΘΝΗΣ)ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΑΛΥΤΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ» (CPV 38434520-7) ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ, ΕΚΤΙΜΩΜΕΝΗΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙΣΑΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 199.613,90 ΕΥΡΩ (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 6%) ,ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΤΟΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΣ, ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ 2024.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 38434520 Analizadores de sangre | €298,400 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 38434520 Analizadores de sangre | €42,560 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 38434520 Analizadores de sangre | €35,670 |
Award criteria
- Quality
Official publications
- TED · 00339365-2024 · 10 June 2024
- OJS · 111/2024 · 10 June 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- Προμήθεια και Εγκατάσταση Ακτινολογικού Συγκροτήματος (CPV 33111000-1)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 5/2026
- Διακήρυξη 3/2026 για την Προμήθεια Υγρού Οξυγόνου και την Ενοικίαση Δεξαμενής Υγρού Οξυγόνου
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 17/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 12/2025
- Παροχή συμπληρωματικού Προσωπικού Καθαριότητας και Μηχανικού Εξοπλισμού