Διακήρυξη 13/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- Published
- 3 April 2024
- Submission deadline
- 13 May 2024, 14:30
- Estimated value
- €240,000
- Place of performance
- ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00195182-2024
- Reference
- b5431532-de95-4d0a-aff1-62bf16387ac0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90523000Servicios de eliminación de desechos tóxicos, excepto desechos radiactivos y terrenos contaminados
Description
Διακήρυξη επεξεργασίας αποβλήτων
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00195182-2024 · 3 April 2024
- OJS · 66/2024 · 3 April 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ "ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ"
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΗΜ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- Προμήθεια και υπηρεσίες εγκατάστασης συλλεκτών και αντλιών υδραυλικών δικτύων του Νοσοκομείου Μυτιλήνης «ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ»
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΙΜΟΣΤΑΤΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού και λοιπού Εξοπλισμού, ΓΝ Μυτιλήνης – Βοστάνειο
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 47 2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 35/2025