ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 12/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Published
- 12 June 2024
- Submission deadline
- 15 July 2024, 14:00
- Estimated value
- €149,447
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00346315-2024
- Reference
- 365a0ec8-964a-4d32-9948-b80cecf436b5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141114Gasa para uso médico
- 33141115Guata para uso médico
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 12/2024 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΓΑΖΑΣ (CPV:33141114-2) ΚΑΙ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΒΑΜΒΑΚΙΟΥ (CPV:33141115-9)-ΚΑΕ:1311
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προμήθεια Ιατρικής Γάζας (CPV:33141114-2) | 33141114 Gasa para uso médico | €123,130 |
| 2 | Προμήθεια Ιατρικού Βαμβακιού (CPV:33141115-9)- | 33141115 Guata para uso médico | €26,317 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00346315-2024 · 12 June 2024
- OJS · 113/2024 · 12 June 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- Προμήθεια και Εγκατάσταση Ακτινολογικού Συγκροτήματος (CPV 33111000-1)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 5/2026
- Διακήρυξη 3/2026 για την Προμήθεια Υγρού Οξυγόνου και την Ενοικίαση Δεξαμενής Υγρού Οξυγόνου
- Προμήθεια και εγκατάσταση «Ψηφιακού Υπερηχοτομογράφου (CPV 33112200-0)» για τις ανάγκες του Ακτινοδιαγνωστικού Τμήματος του Γενικού…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 18/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 17/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 12/2025
- Παροχή συμπληρωματικού Προσωπικού Καθαριότητας και Μηχανικού Εξοπλισμού