Διακήρυξη 12/2024
Buyer: ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
- Published
- 25 March 2024
- Submission deadline
- 6 May 2024, 23:59
- Estimated value
- €299,013
- Place of performance
- Βάρη - Αττικής, EL305
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00175269-2024
- Reference
- 6569cad3-7981-4653-be9f-4b016be5bf60
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18443340Gorras
- 18332000Camisas
- 18424000Guantes
- 18317000Calcetines
- 18318300Pijamas
- 18810000Calzado distinto del calzado deportivo y de protección
- 35311400Lanzas
- 18425000Cinturones
Description
Προμήθεια ειδών ιματισμού - υπόδησης, εξάρτυσης, για κάλυψη επιτακτικών αναγκών σπουδαστών - σπουδαστριών παραγωγικών σχολών ΣΣΕ και ΣΜΥ, ακαδημαϊκού έτους 2024-2025
Lots (73)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 18443340 Gorras | €8,100 |
| 2 | Τμήμα 2 | 18443340 Gorras | €8,100 |
| 3 | Τμήμα 3 | 18443340 Gorras | €1,350 |
| 4 | Τμήμα 4 | 18332000 Camisas | €11,250 |
| 5 | Τμήμα 5 | 18424000 Guantes | €8,100 |
| 6 | Τμήμα 6 | 18424000 Guantes | €12,540 |
| 7 | Τμήμα 7 | 18317000 Calcetines | €2,700 |
| 8 | Τμήμα 8 | 18318300 Pijamas | €21,500 |
| 9 | Τμήμα 9 | 18318300 Pijamas | €19,950 |
| 10 | Τμήμα 10 | 18810000 Calzado distinto del calzado deportivo y de protección | €42,400 |
| 11 | Τμήμα 11 | 35311400 Lanzas | €18,000 |
| 12 | Τμήμα 12 | 18425000 Cinturones | €7,040 |
| 13 | Τμήμα 13 | 39561132 Escudos de materia textil | €1,680 |
| 14 | Τμήμα 14 | 39561132 Escudos de materia textil | €1,050 |
| 15 | Τμήμα 15 | 39561132 Escudos de materia textil | €50 |
| 16 | Τμήμα 16 | 39561132 Escudos de materia textil | €840 |
| 17 | Τμήμα 17 | 39561132 Escudos de materia textil | €50 |
| 18 | Τμήμα 18 | 39561132 Escudos de materia textil | €966 |
| 19 | Τμήμα 19 | 39561132 Escudos de materia textil | €50 |
| 20 | Τμήμα 20 | 39561132 Escudos de materia textil | €6,000 |
| 21 | Τμήμα 21 | 39561132 Escudos de materia textil | €1,200 |
| 22 | Τμήμα 22 | 39561132 Escudos de materia textil | €1,200 |
| 23 | Τμήμα 23 | 39561132 Escudos de materia textil | €1,800 |
| 24 | Τμήμα 24 | 39561132 Escudos de materia textil | €5,200 |
| 25 | Τμήμα 25 | 39561132 Escudos de materia textil | €1,950 |
| 26 | Τμήμα 26 | 39561132 Escudos de materia textil | €1,950 |
| 27 | Τμήμα 27 | 39561132 Escudos de materia textil | €3,900 |
| 28 | Τμήμα 28 | 39561132 Escudos de materia textil | €130 |
| 29 | Τμήμα 29 | 39561132 Escudos de materia textil | €130 |
| 30 | Τμήμα 30 | 39561132 Escudos de materia textil | €130 |
Official publications
- TED · 00175269-2024 · 25 March 2024
- OJS · 60/2024 · 25 March 2024