Διακήρυξη 45.1/2024
Buyer: ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
- Published
- 10 December 2024
- Place of performance
- Καλαμαριά - Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Notice number
- 00753017-2024
- Reference
- 21b0ebca-f555-45d1-80c1-45da161013eb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35421000Piezas mecánicas de recambio para vehículos militares
Description
Προμήθεια ανταλλακτικών ειδικοποιημένων αρμάτων LEO1GR Π/Σ - LEO1ST - LEO2 BUFFEL - M88A1 - Γ/Φ Μ ΣΕΙΡΑΣ
Official publications
- TED · 00753017-2024 · 10 December 2024
- OJS · 240/2024 · 10 December 2024