Διακήρυξη 44.1/2024
Buyer: ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
- Published
- 13 May 2025
- Place of performance
- Καλαμαριά - Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Notice number
- 00306576-2025
- Reference
- e067a090-9ad0-4f94-bdd8-467ea9382fef
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34711000Helicópteros y aviones
Description
Προμήθεια ανταλλακτικών Α/Φ και Ε/Π
Official publications
- TED · 00306576-2025 · 13 May 2025
- OJS · 91/2025 · 13 May 2025