Διακήρυξη 38.2/2024
Buyer: ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
- Published
- 13 May 2025
- Place of performance
- Καλαμαριά - Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Notice number
- 00301791-2025
- Reference
- 2c093994-8954-4422-929b-1dc73efc4697
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35421000Piezas mecánicas de recambio para vehículos militares
Description
Προμήθεια ανταλλακτικών LEO1A5
Official publications
- TED · 00301791-2025 · 13 May 2025
- OJS · 91/2025 · 13 May 2025