Διακήρυξη 10/2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
- Published
- 30 May 2024
- Submission deadline
- 1 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €147,844
- Place of performance
- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00320729-2024
- Reference
- 928388fc-0cf7-47b0-9b44-f07e8a8c7361
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Προμήθεια φαρμάκων και φαρμακευτικού υλικού για τις ανάγκες του Δ. Θεσσαλονίκης και του Δημ. Βρεφοκομείου Αγ. Στυλιανός για δύο έτη.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΦΑΡΜΑΚΑ | 33690000 Medicamentos diversos | €102,760 |
| 2 | ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ | 33690000 Medicamentos diversos | €11,716 |
| 3 | ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΑ ΕΙΔΗ | 33690000 Medicamentos diversos | €31,050 |
Award criteria
- Price
- Price
Official publications
- TED · 00320729-2024 · 30 May 2024
- OJS · 104/2024 · 30 May 2024