ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ (ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ) ΕΤΩΝ 2024-2026
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
- Published
- 29 May 2024
- Submission deadline
- 1 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €4,851,361
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00315866-2024
- Reference
- 5da65a25-592d-4d64-b75d-f346d514c84f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ (ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ) ΓΙΑ ΤΟ Δ.Θ. ΚΑΙ ΤΑ ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ (2024-2026)
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ (Δ.Θ.) | 09132100 Gasolina sin plomo | €261,900 |
| 2 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ (Δ.Θ.) | 09134100 Gasoil | €4,073,600 |
| 3 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ (Δ.Θ.) | 09135100 Petróleo para calefacción | €321,044 |
| 4 | ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ (Δ.Θ.) | 09132100 Gasolina sin plomo | €14,794 |
| 5 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ (Δ.Θ.) | 09134100 Gasoil | €15,978 |
| 6 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ (Δ.Θ.) | 09135100 Petróleo para calefacción | €15,512 |
| 7 | ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΕΦΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "Ο ΑΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ") | 09132100 Gasolina sin plomo | €3,852 |
| 8 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ (ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ) | 09135100 Petróleo para calefacción | €99,720 |
| 9 | ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ (ΔΕΠΘΕ) | 09132100 Gasolina sin plomo | €30,820 |
| 10 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ (ΔΕΠΘΕ) | 09134100 Gasoil | €14,140 |
| 11 | ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΥΓΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ | — | €4,656,544 |
| 12 | ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΥΓΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ | — | €46,284 |
| 13 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΕΦΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "Ο ΑΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ" ΥΓΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ | — | €3,852 |
| 14 | ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΥΓΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ | — | €99,720 |
| 15 | ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ, ΘΕΑΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΥΓΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΠΩΛΗΣΗΣ | — | €44,960 |
Award criteria
- Price — Ως κριτήριο κατακύρωσης για κάθε είδος καυσίμου ορίζεται το ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) μέχρι δύο (2) δεκαδικά ψηφία, στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση χονδρική τιμή πώλησης του…
- Price — Ως κριτήριο κατακύρωσης για κάθε είδος καυσίμου ορίζεται το ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) μέχρι δύο (2) δεκαδικά ψηφία, στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση χονδρική τιμή πώλησης του…
- Price — Ως κριτήριο κατακύρωσης για κάθε είδος καυσίμου ορίζεται το ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) μέχρι δύο (2) δεκαδικά ψηφία, στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση χονδρική τιμή πώλησης του…
- Price — Ως κριτήριο κατακύρωσης για κάθε είδος καυσίμου ορίζεται το ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) μέχρι δύο (2) δεκαδικά ψηφία, στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση λιανική τιμή πώλησης του…
- Price — Ως κριτήριο κατακύρωσης για κάθε είδος καυσίμου ορίζεται το ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) μέχρι δύο (2) δεκαδικά ψηφία, στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση λιανική τιμή πώλησης του…
- Price — Ως κριτήριο κατακύρωσης για κάθε είδος καυσίμου ορίζεται το ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) μέχρι δύο (2) δεκαδικά ψηφία, στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση λιανική τιμή πώλησης του…
- Price — Ως κριτήριο κατακύρωσης για κάθε είδος καυσίμου ορίζεται το ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) μέχρι δύο (2) δεκαδικά ψηφία, στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση λιανική τιμή πώλησης του…
- Price — Ως κριτήριο κατακύρωσης για κάθε είδος καυσίμου ορίζεται το ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) μέχρι δύο (2) δεκαδικά ψηφία, στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση λιανική τιμή πώλησης του…
- Price — Ως κριτήριο κατακύρωσης για κάθε είδος καυσίμου ορίζεται το ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) μέχρι δύο (2) δεκαδικά ψηφία, στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση λιανική τιμή πώλησης του…
- Price — Ως κριτήριο κατακύρωσης για κάθε είδος καυσίμου ορίζεται το ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) μέχρι δύο (2) δεκαδικά ψηφία, στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση λιανική τιμή πώλησης του…
Official publications
- TED · 00315866-2024 · 29 May 2024
- OJS · 103/2024 · 29 May 2024