ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2024
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 14 May 2024
- Submission deadline
- 14 June 2024, 15:00
- Estimated value
- €300,900
- Place of performance
- ΦΛΩΡΙΝΑ, EL533
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00282842-2024
- Reference
- 9433d12a-0c68-4b6f-800d-c4907d43e9be
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34927100Sal para carreteras
Description
Διεθνής Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός «Προμήθειας 3.540 τόνων αλατιού αποχιονισμού δρόμων Π.Ε. Φλώρινας 2024-2025»
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00282842-2024 · 14 May 2024
- OJS · 93/2024 · 14 May 2024